X Informacja
(wiadomość ta zniknie za 2 sekundy)
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie KapitalneWakacje.pl
www.KapitalneWakacje.pl
Login: Hasło:      Rejestracja

Biuro podróży: Magic Travel

Magic Travel - Informacje

Biuro Podróży Magic Travel założyłam w wyniku swojej wieloletniej fascynacji turystyką i podróżami. Dla mnie podróżowanie to wszelka forma poznawania wszystkiego, co znajduje się poza przysłowiową miedzą.
Podróżowanie to otwartość na innych ludzi, inne kultury, inne miejsca i inne smaki. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko to, co można w PODRÓŻACH zmieścić.
Za podstawowy cel stawiamy sobie kompleksową obsługę klientów. Chcemy, abyście w naszym biurze mogli załatwić wszystkie sprawy związane z różnorodną formą turystyki. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy wyjazdy i wczasy wiodących i sprawdzonych touroperatorów.Za naszym pośrednictwem możecie również zakupić Państwo bilety lotnicze, autokarowe czy promowe oraz zarezerwować noclegi w hotelach i domach wakacyjnych w interesującym Państwa miejscu. Oczywiście mamy również w ofercie różne warianty ubezpieczenia podróży w zależności od preferencji naszych klientów.Zanim wyślemy Państwa na wczasy jedziemy skontrolować, poczuć, posmakować i poznać te miejsca, które proponujemy później w swojej ofercie. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić i dobrać miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, dla par, dla osób lubiących aktywny wypoczynek i dla najbardziej wymagających klientów. Staramy się również, aby były to wczasy na każdą kieszeń.Mamy też swoje specjalne fascynacje, są nimi urocza i tajemnicza Praga oraz magiczne Morawy. Te dwa miejsca szerzej prezentujemy na stronach www.praga.pl i www.morawy.pl.
Nasza firma obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale też zajmuje się organizowaniem wycieczek dla grup oraz wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych. Nasze szesnastoletnie doświadczenie w turystce pozwala nam zaproponować ciekawe imprezy w wielu interesujących miejscach, bazując na sprawdzonych obiektach i ciekawych programach krajoznawczych i integracyjnych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i korzystania z naszych usług.

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek: 9.00-17.00
Soboty: 9.00 - 12.00

Email: biuro@magic.travel.pl
Telefon: (61) 869 97 53
FAX: (61) 869 97 53
Strona WWW: magic.travel.pl
Miasto: Poznań 60-734
Ulica: Głogowska 16
Województwo: wielkopolskie

Biuro podróży: Magic Travel
Lokalizacja biura na mapie
Poniżej na mapie prezentujemy położenie biura, jeżeli Twoja przeglądarka obsługuje geolokalizację to wyświetlimy również trasę.
Tworząc konto na stronie KapitalneWakacje.pl dostajesz możliwość zapisania swojej lokalizacji.
Biura w pobliżu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany

Strona Główna | O nas | Bilety lotnicze | Przewodnik | Wypożyczalnia aut | Biura podróży | Hotele | Operatorzy | Regulamin | FAQ | Współpraca | Kontakt
Platnosci.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone przez KapitalneWakacje.pl | neoCMS
Autorzy
Opublikowane na stronach www.KapitalneWakacje.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego [4/9/0.04]